Kto sme

Sme tím s dlhoročnými skúsenosťami s organizovaním rôznych typov eventov ako festivaly, koncerty, predstavenia, kultúrne podujatia, konferencie či firemné podujatia na strane klienta aj agentúry.

Radi tvoríme jedinečné zážitky, vážime si dôveru a otvorenosť.

Kto sme

Agentúra PS:Events je tvorená ľuďmi, ktorých spája nadšenie. Niekoho viac pre hudbu, iného pre detail, ďalšieho pre bezpečnosť. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti s organizovaním rôznych typov eventov a vnímame ich ako kombináciu umenia, zábavy, inšpirácie, budovania vzťahov či biznisu. A zopárkrát aj ako výzvu v realizovaní “zázrakov na počkanie” :).

Do našej práce vkladáme nielen svoj ľudský potenciál, ale najmä cit pre to, čo chceme eventom odovzdať, kreativitu a zodpovednosť. Vzťahy s klientom budujeme na vzájomnej dôvere a otvorenosti, vďaka čomu vznikajú dlhodobé partnerstvá (a v niektorých prípadoch aj pekné priateľstvá.).

Kto sme

Predstavujeme vám PS:Events:

Martin

MARTIN KRÁLOVIČ

FOUNDER & HEAD OF EVENT SAFETY

Martin sa ako jeden z mála na Slovensku venuje manažmentu bezpečnosti davu a podujatí. Na festivale Pohoda 10 rokov šéfoval viac ako 600 dobrovoľníkom. Bol zodpovedný za bezpečnosť na protestoch Za Slušné Slovensko v Bratislave, podieľal sa na bezpečnostných opatreniach podujatí ako Viedenský maratón, festival Pohoda, Uprising či MS v hokeji. Prednáša predmet „Festivalová produkcia“ na JAMU v Brne a študuje odbor Crowded places and public safety management na Coventry University vo Veľkej Británii.

Janka

JANA ŠUPLATOVÁ

Event manažmentu sa začala venovať už počas štúdia medzinárodných vzťahov v Banskej Bystrici. Po ukončení štúdia sa rozhodla svoje skúsenosti zúročiť ako produkčná B2B konferencií. Neskôr dostala príležitosť vybudovať eventové oddelenie v organizácii GLOBSEC, kde zastrešovala produkčnú stránku podujatí ako GLOBSEC Bratislava Forum či GLOBSEC Tatra Summit a mnohých iných. Tie neskôr vymenila za novú výzvu – rodinu. Do PS:Events nastúpila ako Managing Director v apríli 2023.

Marwin

MARTIN JAKUBEC

Martin popri štúdiu andragogiky na UK začal pracovať pre neziskovú organizáciu Plusko, kde sa venoval plánovaniu zážitkových podujatí. Veľa skúseností získal v Nemecku v službách ománskeho sultána a svoje produkčné schopnosti tiež využil v rámci návštevy sýrskeho arcibiskupa na Slovensku. Na Pohode zas zabezpečoval stánok pre jedného z partnerov festivalu. Jeho vášňou sú počítačové hry.

Katka

KATARÍNA LAUKO

Katka dlhšiu dobu pracovala na strane klienta pre subjekty ako PSA Peugeot Citroen (dnes poznáme ako Stellantis), Orange, či Slovak Telekom. Pomáhala aj na festivale Sharpe a angažovala sa v bežeckom OZ. Má za sebou 5 rokov na pozícii Partnership Director v “dream teame“ na Pohoda festivale.

Zuzka new

ZUZANA GORDOVÁ

Zuzana vyštudovala personálny manažment a počas jej 16-ročnej histórie v eventovom prostredí sa venovala manažmentu produkcie v KC Dunaj, na Sundecku aj Wakelake. Pokračovala konferenciami a podujatiami pre klientov. Jej poslednou pracovnou zastávkou bola pozícia PR konzultanta v PR agentúre, odkiaľ sa vrátila naspäť k eventom. V súčasnosti sa venuje produkcii na festivaloch Grape, Uprising, Sharpe či Dobrý trh. Jej silnou stránkou je schopnosť zachovať si chladnú hlavu aj v náročných a stresujúcich situáciách, čo jej prinieslo prezývku „zenová produkčná“ alebo „pracovný chameleón“ vďaka jej schopnosti prispôsobiť sa rozmanitým pracovným situáciám s ľahkosťou.

Pauli

PAULÍNA MOSNÁ

Už od detstva bola tichým vodcom a organizovala všetkých a všetko. Počas vysokej školy strávila 4 letá v USA, kde bola zodpovedná za denný chod pekárne. Po ukončení štúdií pracovala 3,5 roka v hoteli ako vedúca rezervačného oddelenia. Má rada poriadok, a to najmä v číslach a financiách, čo je aj hlavnou náplňou jej práce v PS:Events.

PSevents Monika Kakasova Account Executive

MONIKA KAKASOVÁ

Monika sa už od svojich 16. rokov angažovala ako animátorka a organizovala detské tábory. Neskôr pracovala v materskej škole a popri práci vyštudovala Manažment na Univerzite Komenského. Eventový svet ju však priťahoval a vďaka festivalom Pohoda a Atmosféra získavala množstvo skúsenosti. Jej obľúbenými podujatiami sú festivaly, kde sa najradšej stará o hospitality účinkujúcich. Do tímu PS:Events ju zaviala túžba spoznávať nové veci a robiť ich správne.

Matka

MARTINA HOLÁ

(materská dovolenka)

Prvýkrát sa objavila ako produkčná partnerskej zóny na Pohode v roku 2010. Následne jej ponúkli miesto v agentúre, kde začala jej cesta eventovým svetom. Pre klientov Slovenská sporiteľňa, Sabmiller, Siemens, Accenture, Reebok, Doprastav, Garnier mala na starosti organizáciu firemných eventov a verejných akcií pre viac ako 16 000 návštevníkov. Popri práci ukončila štúdium daňového poradenstva. V PS:Events pôsobí od jesene v roku 2018 ako Managing Director.

Nika

NIKA VARMUŽOVÁ (ŠUBÍNOVÁ)

(materská dovolenka)

Nika je vyštudovaná marketérka, titul získala na Univerzite Komenského. Eventovú kariéru začala v roku 2014 v Klube Dole ako produkčná manažérka. Klubovej a festivalovej produkcii sa venovala niekoľko rokov. Pracovala pre KC Dunaj, Kulturmarket, ale aj pre Pohodu, Grape, Uprising či One day jazz festival. Neskôr si obľúbila divadelnú produkciu, kde agentúrne spolupracovala s Astorkou, Studiom L+S a českým Studiom DVA. Posledné obdobie naberala skúsenosti z cateringového prostredia a pôsobila ako event-cateringová manažérka.

Ondro

ONDREJ KOPECKÝ

(materská dovolenka)

Už od útleho veku pomáhal ako animátor v detských táboroch. Jeho hlavným koníčkom je hudba a organizovanie hudobných podujatí. V súčasnosti sa vo svojom voľnom čase venuje najmä organizácii festivalu Fest Fiesta a hudobnej skupine Džez a Hrúza. Predtým pracoval ako projektový manažér v oblasti marketingu. Súčasťou tímu PS:Events je od roku 2017.