Kto sme

Agentúra PS:Events je tvorená ľuďmi, ktorých spája nadšenie. Niekoho viac pre hudbu, iného pre detail, ďalšieho pre bezpečnosť. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti s organizovaním rôznych typov eventov a vnímame ich ako kombináciu umenia, zábavy, inšpirácie, budovania vzťahov či biznisu. A zopárkrát aj ako výzvu v realizovaní “zázrakov na počkanie” :).

Do našej práce vkladáme nielen svoj ľudský potenciál, ale najmä cit pre to, čo chceme eventom odovzdať, kreativitu a zodpovednosť. Vzťahy s klientom budujeme na vzájomnej dôvere a otvorenosti, vďaka čomu vznikajú dlhodobé partnerstvá (a v niektorých prípadoch aj pekné priateľstvá).

Kto sme

Agentúra PS:Events je tvorená ľuďmi, ktorých spája nadšenie. Niekoho viac pre hudbu, iného pre detail, ďalšieho pre bezpečnosť. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti s organizovaním rôznych typov eventov a vnímame ich ako kombináciu umenia, zábavy, inšpirácie, budovania vzťahov či biznisu. A zopárkrát aj ako výzvu v realizovaní “zázrakov na počkanie” :).

Do našej práce vkladáme nielen svoj ľudský potenciál, ale najmä cit pre to, čo chceme eventom odovzdať, kreativitu a zodpovednosť. Vzťahy s klientom budujeme na vzájomnej dôvere a otvorenosti, vďaka čomu vznikajú dlhodobé partnerstvá (a v niektorých prípadoch aj pekné priateľstvá.).

Kto sme

Predstavujeme vám PS:Events:

Martin Kralovic

MARTIN KRÁLOVIČ

Founder & Head of Production

Martin sa ako jeden z mála na Slovensku venuje manažmentu bezpečnosti davu a podujatí. Na festivale Pohoda 10 rokov šéfoval viac ako 600 dobrovoľníkom. Bol zodpovedný za bezpečnosť na protestoch Za Slušné Slovensko v Bratislave, podieľal sa na bezpečnostných opatreniach podujatí ako Viedenský maratón, festival Pohoda, Uprising či MS v hokeji. Prednáša predmet „Festivalová produkcia“ na JAMU v Brne a študuje odbor Crowded places and public safety management na Coventry University vo Veľkej Británii.

Martina Hola

MARTINA HOLÁ

Managing Director

Prvýkrát sa objavila ako produkčná partnerskej zóny na Pohode v roku 2010. Následne jej ponúkli miesto v agentúre, kde začala jej cesta eventovým svetom. Pre klientov Slovenská sporiteľňa, Sabmiller, Siemens, Accenture, Reebok, Doprastav, Garnier mala na starosti organizáciu firemných eventov a verejných akcií pre viac ako 16 000 návštevníkov. Popri práci ukončila štúdium daňového poradenstva. V PS:Events pôsobí od jesene v roku 2018 ako Managing Director.

NIKA 3

NIKA ŠUBÍNOVÁ

Account Manager

Nika je vyštudovaná marketérka, titul získala na Univerzite Komenského. Eventovú kariéru začala v roku 2014 v Klube Dole ako produkčná manažérka. Klubovej a festivalovej produkcii sa venovala niekoľko rokov. Pracovala pre KC Dunaj, Kulturmarket, ale aj pre Pohodu, Grape, Uprising či One day jazz festival. Neskôr si obľúbila divadelnú produkciu, kde agentúrne spolupracovala s Astorkou, Studiom L+S a českým Studiom DVA. Posledné obdobie naberala skúsenosti z cateringového prostredia a pôsobila ako event-cateringová manažérka.

Ondrej Kopecky

ONDREJ KOPECKÝ

Account Manager

Už od útleho veku pomáhal ako animátor v detských táboroch. Jeho hlavným koníčkom je hudba a organizovanie hudobných podujatí. V súčasnosti sa vo svojom voľnom čase venuje najmä organizácii festivalu Fest Fiesta a hudobnej skupine Džez a Hrúza. Predtým pracoval ako projektový manažér v oblasti marketingu. Súčasťou tímu PS:Events je od roku 2017.

Martin Jakubec

MARTIN JAKUBEC

Production Manager

Martin popri štúdiu andragogiky na UK začal pracovať pre neziskovú organizáciu Plusko, kde sa venoval plánovaniu zážitkových podujatí. Veľa skúseností získal v Nemecku v službách ománskeho sultána a svoje produkčné schopnosti tiež využil v rámci návštevy sýrskeho arcibiskupa na Slovensku. Na Pohode zas zabezpečoval stánok pre jedného z partnerov festivalu. Jeho vášňou sú počítačové hry.

Paulina Mosna

PAULÍNA MOSNÁ

Office Manager

Už od detstva bola tichým vodcom a organizovala všetkých a všetko. Počas vysokej školy strávila 4 letá v USA, kde bola zodpovedná za denný chod pekárne. Po ukončení štúdií pracovala 3,5 roka v hoteli ako vedúca rezervačného oddelenia. Má rada poriadok, a to najmä v číslach a financiách, čo je aj hlavnou náplňou jej práce v PS:Events. Miluje svoju rodinu, priateľov, pohyb, prírodu a dobré jedlo.

Martina Homolakova

MARTINA HOMOLÁKOVÁ

Account Manager
(momentálne na materskej dovolenke :-))

Maťa je extrovert a rada robí to, v čom vidí pridanú hodnotu. Jej vzťah k organizovaniu podujatí rástol už od strednej školy. Prešla si pozíciou PR manažéra, školila projektový manažment a aktuálne u nás okrem kreativity a produkcie eventov drží dohľad aj nad marketingom a správou sociálnych sietí. Má rada cestovanie, španielčinu a dobrovoľníctvo, o čom svedčí aj jej ročné dobrodružstvo v Afrike.