Naše služby

Záleží nám na dlhodobom vzťahu a vytváraní partnerstiev s našimi klientami. Kladieme veľký dôraz na kvalitu služieb, ktoré poskytujeme, preto pri príprave podujatí spolupracujeme s overenými profesionálmi, sktorými dokážeme zabezpečiť rôzne služby a to samostatne ako aj všetky spolu.

PS Events nase sluzby

Naše eventové know-how
k vašim službám

Potrebujete navrhnúť, pripraviť a zrealizovať event na kľúč? Hľadáte agentúru, ktorá dodá vašim akciám kreatívne nápady, pomôže vám s produkciou alebo hudobným programom na mieru? Chcete netradičný catering, ktorý si vaši hostia naplno vychutnajú? Hľadáte odborníkov na bezpečnosť na podujatiach?

Radi vám pomôžeme s týmito, ale aj ďalšími špecifickými zadaniami. Môžete sa spoľahnúť na to, že dlhoročné skúsenosti nášho tímu vás odbremenia od akýchkoľvek starostí súvisiacich s akciou.

Kreatívne nápady a koncepty

Pri vypracovaní kreatívneho konceptu sa sústreďujeme najmä na originalitu a preferencie cieľovej skupiny. Radi kreujeme koncept spolu s klientom, no rovnako vieme samostatne pripravujme eventy na kľúč.

“In House” catering

Ako jedna z mála agentúr na Slovensku disponujeme vlastným cateringom. Menu pripravujeme na mieru, s ohľadom na druh a tému podujatia.

Raňajky s kolegami priamo v office, stánky so sezónnymi pochúťkami v eventových priestoroch, občerstvenie počas coffee breakov v konferenčnej miestnosti či degustačné večere na nevšedných miestach – zorganizovať event s chutným cateringom vieme prakticky kdekoľvek.

Hudobná produkcia

Náš tím má skúsenosti s prípravou koncertov, festivalov a iných kultúrnych podujatí. Vytvorili sme si dobré vzťahy s mnohými umelcami, organizátormi a promotérmi zo slovenskej aj zahraničnej scény. Na domácej scéne so skúsenými stage manažérmi, zvukármi a technikmi.

Event safety management

Na všetkých podujatiach kladieme dôraz na bezpečnosť a crowd management. Tento dôležitý prvok, ktorý je častokrát podceňovaný, napomáha k plynulosti akcie a v niektorých prípadoch doslova zachraňuje životy. V oblasti event safety management sa neustále vzdelávame a na rozmer bezpečnosti nezabúdame pri žiadnej akcii. Disponujeme vlastným pracoviskom „control room“ – mobilným operačným strediskom, v rámci ktorého vám vieme prenajať aj mobilný kamerový systém. Poskytujeme konzultácie a vypracovanie bezpečnostných a crowd management plánov. Organizátorov akcií sprevádzame celou prípravou, školeniami, rokovaniami s bezpečnostnými a záchrannými zložkami a poskytujeme im podporu aj počas samotného podujatia.

Viac o Event Control Room

Technické zabezpečenie

Profesionálny zvuk, osvetlenie priestorov, technika v podobe LED obrazoviek, live streaming, video, fotografovanie. Technicky zabezpečujeme malé aj veľké podujatia, interiérové aj exteriérové akcie, live konferencie, streamingy či hybridné podujatia.

Komplexný balík

Spolupráca sa pre nás zorganizovaním a vypracovaním reportu nekončí. Záleží nám na dlhodobom vzťahu a vytváraní partnerstiev s našimi klientami. Poskytujeme komplexný event & live marketing. Ten ide ruka v ruke s marketingovou stratégiou danej spoločnosti. Súčasťou našej práce je aj návrh a ponuka netradičných teambuildingových balíčkov, ktoré obohatia vašu firemnú kultúru.